Náš tým


Martina Jankovská

 
Po studiu na pedagogické fakultě a VOŠ cestovního ruchu jsem nějakou dobu cestovala a přemýšlela, jak naložit se životem. Chtěla jsem dělat práci, která by mě naplňovala (jak prosté) - ale co přesně? Ten pravý směr jsem nabrala v roce 2014, kdy se mi narodila holčička Terezka a já od té doby s určitostí vím, že se chci do budoucna věnovat dětem. Během doby “beztíže” (po studiích až do roku 2014) jsem vyzkoušela, co se dalo. Navštěvovala jsem kurz znakového jazyka pro neslyšící, působila jako dobrovolník pro nevidomé a slabozraké, absolvovala masérský kurz, apod. V současné době se do popředí mého zájmu dostává logopedie (logopedická prevence a studium UK - CŽV speciální pedagogika) a znakování s miminky, které je úžasné pro upevnění vztahu mezi dítětem a znakující osobou, nejčastěji rodičem. Ve svém volném čase ráda cestuji do neznámých (ale i známých míst) a ještě raději se pak vracím domů (není zas tak důležité KDE, ale S KÝM). Mám ráda dobré jídlo a pití, zajímavou knížku či film, pokec s přáteli, ale úplně nejvíc svou rodinu. PlayWisely mě nadchlo svou jednoduchostí a přitom širokým záběrem svého působení. Jako maminka dvou dětí chci pro ně jen to nejlepší, a právě proto jsem si vybrala PW. A co vy?

Markéta Staňková

 
Již jako malá jsem měla zájem o vše (kytara, zpěv, kresba, šití, sport, jazyky, cestování, zahradničení, ale především láska ke zvířatům). Nechtěla jsem být nejlepší, vynikat - chtěla jsem jen umět, nikdy jsem se nebránila ničemu. Pro školský systém ideální dítě. Svou budoucnost jsem si trochu aspoň upravila podle své největší lásky a vystudovala jsem inženýrský obor (PÚPN) na zemědělské fakultě v Českých Budějovicích. Po VŠ jsem se zabývala územním plánováním. Další směr jsem nabrala narozením svého syna Matyáše (2013), po krátkém návratu do práce před narozením druhorozeného Jakuba (2017) jsme se jen utvrdila v tom, že hlavním smyslem života jsou děti, resp. dát a ukázat jim vše podstatné, podle našeho vědomí a svědomí, aby si pak sami mohly zvolit, co je pro ně důležité. Metoda PW nabízí krátké, přitom efektivní hraní, pro mě takové malé přirozené a důležité základy učení. A na dobrých základech se nejlépe staví. Metodu PW jsem vyzkoušela se starším synem a vždy jsme si z každé hodiny "něco k položení základu" odnesli. Mou snahou bude, aby jste si z mé hodiny pár "kamínků do základu" také odnesli. Těším se na Vás a vaše děti.

Učily u nás dříve ...


Jitka Macháčková

 
Jmenuji se Jitka a výchova dětí mě zajímala vlastně už jako malou. Nejprve jsem se „trénovala“ na mladší sestře, později na synovci a těšila jsem se, až budu mít vlastní děti, které už nebudu muset nikomu vracet. Nyní jsem maminkou tří synů a ti jsou mými velkými učiteli a zrcadly. V oblasti dětské výchovy mě velmi poznamenala dvouletá praxe při studiu sociálně právní nástavby, při které jsem se sociálními pracovnicemi navštěvovala sociálně slabé rodiny a rodiny, které bylo potřeba sledovat, nebo v nich zasahovat do péče o děti. Díky těmto zážitkům jsem si uvědomila, jak obrovský vliv mají veškeré dětské zkušenosti - a především rodinné zázemí - na jejich budoucí život. Možná i proto jsem nadšená metodou PlayWisely, která příjemným a hravým způsobem dětem umožňuje rozvinout jejich schopnosti a talenty a tím je v jejich budoucím životě neomezit ve výčtu oblastí, kterým se jednou budou chtít věnovat.

Pavlína Brejchová

 
Zdravim všechny současné i budoucí rodiče a hlavně děti, pro které budu novou lektorkou PlayWisely v Karlových Varech. Jmenuji se Pavlína a před třemi lety jsem se vrátila z Velké Británie, kde jsem pracovala jako au-pair. Na starost jsem měla tři děti, ve věku 11 let, 6 let a 4 roky. Po příjezdu zpět do České republiky, jsem pracovala necelé 2 roky na úřadu práce - státní sociální podpora. Díky této práci jsem velmi asertivní a hlavně trpělivá. Stále mě to však táhlo k dětem, a tak je nyní mou hlavní prací hlídání třech malých rošťáků (4 roky, 2 roky a 4 měsíce). Práce s dětmi mě baví a hlavně naplňuje, jsem s ní spojena téměř od dětství. Moje teta pracuje v dětském domově a veškerý volný čas, jsem trávila právě tam. Ve svém volnu chodím na hodiny kytary, ráda sportuji a trávim čas s přáteli.

Daniela Hudcová

 
Jmenuji se Daniela a mojí současnout pracovní náplní je naše roční dcerka Elenka. Studovala jsem ZČU v Plzni obor Radiologický asistent a po studiu jsem nastoupila do nemocnice v Karlových Varech, kde jsem 4 roky pracovala na RTG oddělění. Absolvovala jsem několik zdravotnických kurzů,mimo jiné kurz první pomoci a kardiopulmonární resuscitace. Od dětství jsem se věnovala běžeckému lyžování a později jsem pomáhala trénovat malé začínající lyžaře. Během studia jsem pracovala jako "au pair" a hlídala jsem 3,5-letou holčičku. Budu se těšit na naše společné lekce a doufám, že si je spolu užijeme.Kontaktní informace

Telefon: +420775224287   Email: martina@babylonkv.cz   Web: www.babylonkv.cz   Adresa: Areál Sportstudia Prima, Buchenwaldská 460/7, 360 05 Karlovy Vary